FX23-40S-0.5SV10
DigiKey-Teilenr.
H125054-ND
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
FX23-40S-0.5SV10
Beschreibung
CONN RCPT 40POS SMD GOLD
EDA/CAD-Modelle
FX23-40S-0.5SV10 Modelle
Kategorie
Raster
0,020" (0,50mm)