Verfügbare Ersatzkomponenten:
Direkter Ersatz
TDK
Vorrätig: 900
Datenblatt
Upgrade
TDK
Vorrätig: 31 749
Datenblatt
Upgrade
Vorrätig: 1 049
Vorrätig: 64
0.022 µF ±5% 250V Keramikkondensatoren C0G, NP0 1210 (3225 metrisch)