L77SDA15SOL2
L77SDA15SOL2
L77SDA15SOL2
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77SDA15SOL2
DigiKey-Teilenr.
L77SDA15SOL2-ND
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
L77SDA15SOL2
Beschreibung
CONN D-SUB RCPT 15POS VERT SLDR
EDA/CAD-Modelle
L77SDA15SOL2 Modelle
Kategorie
Abschluss
Lötverbindung
Nennstrom (Ampere)
3A
Nennspannung
250V
Betriebstemperatur
-55°C bis 125°C