TB4-16RP-1(800)
DigiKey-Teilenr.
26-TB4-16RP-1(800)-ND
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
TB4-16RP-1(800)
Beschreibung
PLUG, 16 POS., 1.0MM PITCH, 1.0A