ASVMSVM14K305
DigiKey Part Number
455-3110-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASVMSVM14K305
Description
JUMPER SVM-61T-P2.0 X2 12"
Detailed Description
Black 14 AWG Jumper Lead Pin to Pin Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
14 AWG
Length
12.0" (304.8mm)