ASVMSVM14K152
DigiKey Part Number
455-3109-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASVMSVM14K152
Description
JUMPER SVM-61T-P2.0 X2 6"
Detailed Description
Black 14 AWG Jumper Lead Pin to Pin Tin 6.00" (152.40mm)
Category
Wire Gauge
14 AWG
Length
6.00" (152.40mm)