Image for ASVMSVM14K203 is not available
ASVMSVM14K203
DigiKey Part Number
455-3599-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASVMSVM14K203
Description
JUMPER SVM-61T-P2.0 X2 8"
Detailed Description
Black 14 AWG Jumper Lead Pin to Pin Tin 8.00" (203.20mm)
Category
Wire Gauge
14 AWG
Length
8.00" (203.20mm)