Image for ASVMSVM14K102 is not available
ASVMSVM14K102
DigiKey Part Number
455-3598-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASVMSVM14K102
Description
JUMPER SVM-61T-P2.0 X2 4"
Detailed Description
Black 14 AWG Jumper Lead Pin to Pin Tin 4.00" (101.60mm)
Category
Wire Gauge
14 AWG
Contact End
Pin to Pin
Base Product Number
Length
4.00" (101.60mm)