Image for ASVMSVM14K254 is not available
ASVMSVM14K254
DigiKey Part Number
455-3600-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASVMSVM14K254
Description
JUMPER SVM-61T-P2.0 X2 10"
Detailed Description
Black 14 AWG Jumper Lead Pin to Pin Tin 10.0" (254.0mm)
Category
Wire Gauge
14 AWG
Length
10.0" (254.0mm)