TR3D685K050C0500 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Vishay Sprague
In Stock: 548
Datasheet
Similar
Vishay Sprague
In Stock: 94
Datasheet
In Stock: 1.635
In Stock: 285
In Stock: 0
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 445
KEMET
In Stock: 390
KEMET
6.8 µF Molded Tantalum Capacitors 50 V 2917 (7343 Metric) 500mOhm