IHLP2525CZER3R3M01 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
MFR Recommended
Vishay Dale
In Stock: 0
Datasheet
Direct
Sumida America Inc.
In Stock: 3.275
Datasheet
Direct
Pulse Electronics
Bourns Inc.
Similar
Pulse Electronics
Similar
CODACA
In Stock: 980
Eaton - Electronics Division
Eaton - Electronics Division
Bourns Inc.
In Stock: 195
3.3 µH Shielded Molded Inductor 6 A 30mOhm Max Nonstandard