CGB2T1X6S0G105M022BC is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
TDK
In Stock: 19.812
Datasheet
Upgrade
TDK
In Stock: 29.339
Datasheet
Upgrade
1 µF ±20% 4V Ceramic Capacitor X6S 0402 (1005 Metric)