UMF325B7105KNHT is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Taiyo Yuden
In Stock: 1.944
Datasheet
Parametric Equivalent
Taiyo Yuden
In Stock: 0
Datasheet
Knowles Syfer
KEMET
1 µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)