IHLP2525CZER8R2M01 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
MFR Recommended
Vishay Dale
In Stock: 0
Datasheet
Direct
Pulse Electronics
In Stock: 0
Datasheet
Direct
Bourns Inc.
Similar
Pulse Electronics
Similar
Eaton - Electronics Division
Eaton - Electronics Division
In Stock: 389
Bourns Inc.
In Stock: 44
8.2 µH Shielded Molded Inductor 4 A 68mOhm Max Nonstandard