PA4341.822NLT is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Würth Elektronik
In Stock: 594
Datasheet
Direct
Eaton - Electronics Division
In Stock: 1.635
Datasheet
Vishay Dale
In Stock: 0
Bourns Inc.
Similar
Eaton - Electronics Division
In Stock: 389
8.2 µH Shielded Molded Inductor 4 A 68mOhm Max Nonstandard