CGA8L3X7R2E154M160KA is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 3.000
Datasheet
Direct
Murata Electronics
In Stock: 0
Datasheet
0.15 µF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)