ASSFSSF22K51
DigiKey Part Number
455-3539-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASSFSSF22K51
Detailed Description
Black 22 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 2.00" (50.80mm)
Category
Wire Gauge
22 AWG
Length
2.00" (50.80mm)