ASSFSSF22K305
DigiKey Part Number
455-3538-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASSFSSF22K305
Detailed Description
Black 22 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
22 AWG
Length
12.0" (304.8mm)