8345-E01A-V3T1-DB1B1B-125A is available for purchase but is not normally stocked.
8345-E01A-V3T1-DB1B1B-125A
DigiKey Part Number
8345-E01A-V3T1-DB1B1B-125A-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
8345-E01A-V3T1-DB1B1B-125A
Description
CIR BRKR THRM 125A
Detailed Description
Circuit Breaker Magnetic (Hydraulic Delay) 125A 480 V AC 80 V DC Lever Panel Mount
Category
Current Rating (Amps)
125A
Manufacturer
Voltage Rating - AC
480 V
Series
Voltage Rating - DC
80 V