CC1206KKX7R5BB226 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
YAGEO
In Stock: 12.541
Datasheet
Upgrade
KEMET
In Stock: 31.995
Datasheet
Parametric Equivalent
KEMET
Parametric Equivalent
Samsung Electro-Mechanics
Samsung Electro-Mechanics
Murata Electronics
In Stock: 163
Murata Electronics
Cal-Chip Electronics, Inc.
Taiyo Yuden
KYOCERA AVX
22 µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)