CC0805FRNPO9BN180 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Knowles Syfer
In Stock: 0
Datasheet
Direct
KEMET
In Stock: 0
Datasheet
KYOCERA AVX
Upgrade
Knowles Syfer
Upgrade
KYOCERA AVX
18 pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)