VJ1111D150GXLQR is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
15 pF ±2% 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric)
VJ1111D150GXLQR
DigiKey Part Number
720-VJ1111D150GXLQRTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
VJ1111D150GXLQR
Detailed Description
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Tolerance
±2%
Size / Dimension
0.117" L x 0.110" W (2.98mm x 2.79mm)
Voltage - Rated
Thickness (Max)
0.102" (2.59mm)