IHLP5050CEER4R7M01 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
MFR Recommended
Vishay Dale
In Stock: 0
Datasheet
Direct
Bourns Inc.
In Stock: 1.500
Datasheet
Similar
Pulse Electronics
4.7 µH Shielded Molded Inductor 10 A 15mOhm Max Nonstandard