CKG45NX7R1E106M500JJ is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
MFR Recommended
TDK
In Stock: 243.075
Datasheet
Similar
TDK
In Stock: 0
Datasheet
Similar
10 µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R Stacked SMD, 2 J-Lead