CKG57NX7R2A106M500JJ is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
TDK
In Stock: 0
Datasheet
10 µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R Stacked SMD, 2 J-Lead