CGA3E2X7R1H333K080AA is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 4.380
Datasheet
Upgrade
TDK
In Stock: 8.123
Datasheet
Similar
Direct
KYOCERA AVX
Direct
KEMET
In Stock: 414
Murata Electronics
KYOCERA AVX
KEMET
Murata Electronics
In Stock: 450
0.033 µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)