CGA1A2X7R1E681M030BA is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 19.218
Datasheet
Upgrade
Murata Electronics
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
Murata Electronics
Parametric Equivalent
Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
680 pF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 0201 (0603 Metric)