JMK105C6225MV-F is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Taiyo Yuden
In Stock: 0
Datasheet
Direct
TDK
In Stock: 658
Datasheet
Upgrade
TDK
In Stock: 190.707
Upgrade
2.2 µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X6S 0402 (1005 Metric)