FBMJ4516HS111-TV is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Taiyo Yuden
In Stock: 0
Datasheet
110 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 1806 (4516 Metric) 4A 14mOhm