GRM033R61A103KA01D is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Murata Electronics
In Stock: 2.664
Datasheet
Parametric Equivalent
Murata Electronics
In Stock: 0
Datasheet
Direct
KYOCERA AVX
Direct
YAGEO
Taiyo Yuden
Vishay Vitramon
Upgrade
Knowles Novacap
Upgrade
KYOCERA AVX
KEMET
TDK
TDK
YAGEO
10000 pF ±10% 10V Ceramic Capacitor X5R 0201 (0603 Metric)