ASACHSACH28W305
DigiKey Part Number
455-3071-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASACHSACH28W305
Description
JUMPER SACH-003G-P0.2 X2 12"
Detailed Description
White 28 AWG Jumper Lead Socket to Socket Gold 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
28 AWG
Length
12.0" (304.8mm)