ASACHSACH28W102
DigiKey Part Number
455-3344-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASACHSACH28W102
Description
JUMPER SACH-003G-P0.2 X2 4"
Detailed Description
White 28 AWG Jumper Lead Socket to Socket Gold 4.00" (101.60mm)
Category
Wire Gauge
28 AWG
Length
4.00" (101.60mm)