FX2C2-100P-1.27DSA(71) is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Similar
Hirose Electric Co Ltd
In Stock: 120
Datasheet
100 Position Plug Connector Board to Board Through Hole Solder
FX2C2-100P-1.27DSA(71)
DigiKey Part Number
H10563-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FX2C2-100P-1.27DSA(71)
Description
CONN HEADER VERT 100POS 1.27MM
Customer Reference
Detailed Description