FX2B-100SA-1.27R
DigiKey Part Number
H4348-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FX2B-100SA-1.27R
Description
CONN SOCKET 100POS 1.27MM (4PCS)
Customer Reference
Detailed Description
100 Position Receptacle Connector Free Hanging (In-Line) IDC