G125-FC10605F1-0150L
G125-FC10605F1-0150L
Harwin’s Company Overview
G125-FC10605F1-0150L
DigiKey Part Number
952-4225-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
G125-FC10605F1-0150L
Description
CBL GECKO 1.25MM F 150MM 6POS
Manufacturer Standard Lead Time
7 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
6 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Individual Wire Leads 0.492' (150.00mm, 5.91")
Category
Pitch - Connector
0.049" (1.25mm)
Manufacturer
Harwin Inc.
Length
0.492' (150.00mm, 5.91")