3122-22-1-0500-004-1-TS
DigiKey Part Number
CN312R-25-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
3122-22-1-0500-004-1-TS
Description
HOOK-UP STRND 22AWG 300V RED 25'
Customer Reference
Detailed Description
22 AWG Hook-Up Wire 7/0.0102" Red 300V 25.00' (7.62m)
Category
Jacket (Insulation) Diameter
0.077" (1.96mm)
Mfr
Jacket (Insulation) Thickness
0.015" (0.38mm)
Series
Length
25.00' (7.62m)
Voltage
300V
Operating Temperature
-50°C ~ 200°C
Additional Resources
In-Stock: 14
Alternate Color
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BLK 25'
In-Stock: 0
HOOK-UP STRND 22AWG 300V WHT 25'
In-Stock: 8
HOOK-UP STRND 22AWG 300V YEL 25'
In-Stock: 7
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BLU 25'
In-Stock: 20
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BRN 25'
In-Stock: 17
Alternate Length
HOOK-UP STRND 22AWG RED
In-Stock: 4500
HOOK-UP STRND 22AWG RED 100'
HOOK-UP STRND 22AWG 300V RED 50'