ABS07AIG-32.768KHZ-7-1-T is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Similar
Abracon LLC
In Stock: 10.142
Datasheet
Similar
Abracon LLC
In Stock: 5.292
Datasheet
TXC CORPORATION
Micro Crystal AG
ECS Inc.
ECS Inc.
Jauch Quartz
Jauch Quartz
Parametric Equivalent
32.768 kHz ±10ppm Crystal 7pF 80 kOhms 2-SMD, No Lead