ABM12W-24.0000MHZ-8-D1X-T3 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Abracon LLC
In Stock: 41.783
Datasheet
Similar
Abracon LLC
In Stock: 2.602
Datasheet
Jauch Quartz
Jauch Quartz
Parametric Equivalent
TXC CORPORATION
Parametric Equivalent
ECS Inc.
In Stock: 555
EPSON
24 MHz ±10ppm Crystal 8pF 100 Ohms 4-SMD, No Lead