ABM11W-24.0000MHZ-8-K1Z-T3 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Abracon LLC
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Abracon LLC
In Stock: 2.507
Datasheet
ECS Inc.
CTS-Frequency Controls
24 MHz ±10ppm Crystal 8pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead