ABM10W-16.0000MHZ-7-D1X-T3 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Abracon LLC
In Stock: 5.659
Datasheet
Similar
Abracon LLC
In Stock: 1.968
Datasheet
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
EPSON
Diodes Incorporated
IQD Frequency Products
EPSON
16 MHz ±10ppm Crystal 7pF 70 Ohms 4-SMD, No Lead