ABM11W-16.0000MHZ-7-D1X-T3 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Abracon LLC
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Abracon LLC
In Stock: 6.000
Datasheet
IQD Frequency Products
16 MHz ±10ppm Crystal 7pF 150 Ohms 4-SMD, No Lead