CC1206KKX7R8BB684 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
YAGEO
In Stock: 19
Datasheet
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 1.775
Datasheet
Upgrade
KEMET
In Stock: 0
KEMET
TDK
TDK
In Stock: 546
In Stock: 872
Parametric Equivalent
Walsin Technology Corporation
Parametric Equivalent
Würth Elektronik
In Stock: 578
Walsin Technology Corporation
0.68 µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)