CC1206KKX5R7BB475 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
YAGEO
In Stock: 2.898
Datasheet
Upgrade
YAGEO
In Stock: 0
Datasheet
Direct
KYOCERA AVX
Direct
TDK
KYOCERA AVX
KEMET
KEMET
4.7 µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X5R 1206 (3216 Metric)