CC0805KRX7RBBB471 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
YAGEO
In Stock: 1.823
Datasheet
Direct
KEMET
In Stock: 16.814
Datasheet
470 pF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)