CC0805KRX7R0BB152 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
YAGEO
In Stock: 9.565
Datasheet
Upgrade
YAGEO
In Stock: 14.367
Datasheet
Direct
KEMET
KEMET
1500 pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)