CC0603KRX5R9BB225 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Samsung Electro-Mechanics
In Stock: 44.642
Datasheet
Direct
Murata Electronics
In Stock: 193.140
Datasheet
Murata Electronics
Taiyo Yuden
2.2 µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric)