AC0201FR-071K21L is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
YAGEO
In Stock: 125.975
Datasheet
Direct
Vishay Dale
In Stock: 27.858
Datasheet
Direct
KOA Speer Electronics, Inc.
Stackpole Electronics Inc
Upgrade
Panasonic Industry
1.21 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film