VJ1206G335KXQTW1BC is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 2.040
Datasheet
Direct
KEMET
In Stock: 5.753
Datasheet
Upgrade
KEMET
Upgrade
TDK
TDK
Murata Electronics
Murata Electronics
3.3 µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X5R 1206 (3216 Metric)