TR3C475K050C1000 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Vishay Sprague
In Stock: 6.755
Datasheet
Similar
Vishay Sprague
In Stock: 450
Datasheet
KYOCERA AVX
In Stock: 16.096
4.7 µF Molded Tantalum Capacitors 50 V 2312 (6032 Metric) 1Ohm