TNPW060369K8BEEA is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
Datasheet
Upgrade
Direct
Panasonic Industry
Direct
YAGEO
69.8 kOhms ±0.1% 0.21W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film